KABLLO KONVERTUES TYPE-C AUX WIWU YP03 1.5m BLACK

SKU: 6973218943343

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO KONVERTUES LIGHTNING AUX WIWU YP02 1.5m BLACK
* Kabllo YP03 është një kabllo transferimi audio e zhvilluar për modelet e celularëve (kryesisht Samsung S10, Samsung Note 10, S20, seria Note 20 dhe Xiaomi, telefonat e gjeneratës së re Huawei) që përdorin portin Type-C dhe nuk kanë një port 3.5 m.
* Type-C – AUX 3.5mm
* Transmetimi audio i fiksuar
* Cilësi e lartë e dizajnit të kabllit të gërshetit najloni
* Mund ta përdorni në MP3, CD, telefon, kompjuter, radio dhe sisteme zanore.
* Gjatësia: 1.5 m
* Ngjyra: e zezë