KABLLO LIGHTNING TYPE-C WIWU ED-103 2m BLACK

SKU: 6957815516421

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO LIGHTNING TYPE-C WIWU ED-103 1.2m BLACK
* Transferim i lehtë, dhe i sigurt i të dhënave
* Karikim i qëndrueshëm dhe i sigurt
* Mbështetje për karikim të shpejtë
* Qëndrueshmëri e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit
* Ngarkesë reale e plotë me çip të zgjuar
* Mbrojtje nga mbinxehja
* Fuqia 2.4 A
* Qëndrueshmëri afatgjatë dhe dizajn për parandalimin e nyjeve kabllore falë modelit të rrjetës së peshkimit
* Lidhje e qëndrueshme për të parandaluar prishjen e kabllit
* Gjatësia: 2 m
* E pajtueshme për pajisjet me portë Lightning
* Ngjyra: e zezë