KABLLO LIGHTNING USB-C WIWU G90 20W 1.2m WHITE

SKU: 6973218938905

9.99

24 in stock

24 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO LIGHTNING USB-C WIWU G90 20W 1.2m WHITE
* Transferim i lehtë, dhe i sigurt i të dhënave
* Karikim i qëndrueshëm dhe i sigurt
* Mbështet karikimin e shpejtë 3A Power
* Qëndrueshmëri e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit
* Ngarkesë reale e plotë me çip të zgjuar
* Mbrojtje nga mbinxehja
* Tension i qëndrueshëm
* Lidhje e qëndrueshme për të parandaluar prishjen e kabllit
* Gjatësia: 1.2 m
* E pajtueshme për pajisjet me portë Lightning
* Ngjyra: e bardhë