KABLLO LIGHTNING WIWU G80 USB 2M WHITE

SKU: 6973218930268

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO LIGHTNING WIWU G80 USB
* Karikim i qëndrueshëm dhe i sigurt
* 70% karikim në 1 orë (iphone x)
* Transferim i lehtë, dhe i sigurt i të dhënave
* Qëndrueshmëri e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit
* Karikim real i plotë me çip inteligjent
* Mbrojtja nga mbinxehja
* Lidhje e qëndrueshme për të parandaluar prishjen e kabllit
* Gjatësia e kabllit: 2m
* Kompotabil: iOS 8+
* Ngjyra: e bardhë