Back to products
SMART WATCH APPLE 8 45mm ALUMINIUM MIDNIGHT Original price was: €599.00.Current price is: €519.00.

KUFJE APPLE AIR PODS 3 (2022) WHITE

SKU: 194253324171

239.00

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE APPLE AIR PODS 3 (2022) WHITE
* Sensorët: Mikrofonë të dyfishtë që formojnë rreze, mikrofon me pamje nga brenda, Sensori i zbulimit të lëkurës, Akselerometër për zbulimin e lëvizjes, Akselerometër për zbulimin e të folurit, Sensori i forcës
* Çipi: çipi i kufjeve H1
* Kontrollet: Shtypni një herë për të luajtur, për të vendosur në pauzë ose për t’iu përgjigjur një telefonate, Shtypni dy herë për të kapërcyer përpara, Shtypni tre herë për të kapërcyer mbrapa, Shtypni dhe mbani për Siri, Thuaj “Hey Siri” për të bërë gjëra të tilla si për të luajtur një këngë, për të bërë një telefononi ose merrni udhëzime
* Kutia e karikimit: Kutia e karikimit të Lightning punon me lidhësin Lightning. Kutia e karikimit MagSafe funksionon me valë me karikuesin MagSafe dhe karikues të certifikuar nga Qi ose me lidhësin Lightning
* Bateria: AirPods
Deri në 6 orë kohë dëgjimi me një karikim të vetëm (deri në 5 orë me audio të personalizuar hapësinore të aktivizuar)
Deri në 4 orë kohë bisede me një karikim të vetëm
– AirPods me këllëf karikimi me rrufe ose këllëf karikimi MagSafe
Deri në 30 orë kohë dëgjimi
Deri në 20 orë kohë bisede
* Lidhshmëria: Teknologjia me valë Bluetooth 5.0
* Ngjyra: white