KUFJE GAMING REDRAGON H120 ARES BLACK

SKU: 6950376783431

16.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING REDRAGON H120
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -45dB+/-3dB
* Ndjeshmëria: 103dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezisteca e mikrofonit: 2.2 k Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Lidhja: 3.5 mm (katër pole)
* Specifikë e veqantë: Kanë një dizajn të lehtë, tingull kristal të pastër, mikrofon mjaft të ndjeshëm dhe zvogëlim të shkëlqyeshëm të zhurmës. Këto kufje ofrojnë rehati të konsiderueshme për seancat e zgjatura të lojrave falë gotave të buta të mbyllura të veshëve të mbyllura, shiritit të rregullueshëm të kokës dhe gotave të shkumës së kujtesës.
* Kompotabil: PC, PS4
* Ngjyra: e zezë