KUFJE HAMA Blink´n Kids 135663 BLUE

SKU: 4047443283245

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE HAMA BLINK KIDS
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 46 Ω
* Ndjeshmëria: 85 dB / mW
* Diametri i altoparlantit: 30 mm
* Gjatësia e kabllit: 1.2 m
* Lidhja: 3.5 mm jack plug
* Specifikë e veqantë: Kufje të sigurta, ideale për fëmijë.
Jastekë të butë dhe rrethues të veshit për një përshtatje të rehatshme edhe kur përdoren gjerësisht. Veshët e ndjeshëm të fëmijëve mbrohen duke kufizuar presionin e zërit në maksimum 85 dB
* Ngjyra: e kaltër