KUFJE JBL TUNE 760NC BLUSH PINK

SKU: 6925281988325

139.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE 760NC BLUSH PINK
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 103dB SPL@ 1kHz 1mW
* Gama e frekuencës së transmetimit Bluetooth: 2.4 – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <10 dBm
* Kohezgjatja e baterise: 50 orë (ANC off), 35 orë (ANC on)
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Madhësia e autoparlantëve: 40 mm
* Specifikë e veqantë: Anulim aktiv i zhurmës, tingulli i pastër i basit JBL, mikrofon i integruar, telefonata
pa duar dhe kontroll zanor, çift i shpejtë i google, lidhje me shumë pika, dizajn i lehtë dhe i palosshëm
* Bluetooth: 5.0
* Kompatibil: iOS, android, windows