SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS BLK BLACK Original price was: €159.00.Current price is: €109.00.
Back to products

SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS GRAY

SKU: 6925281993008

Original price was: €159.00.Current price is: €109.00.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL FLIP 6 WIRELESS GRAY
* Fuqia maksimale e daljes: 30 W
* Kapaciteti: 63 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80dB
* Specifikë e veqantë: Tingull më i fortë dhe më i fuqishëm, IP67 rezistente ndaj pluhurit dhe ujit, kabllo
karikimi, JBL PartyBoost
* Bateria: 4800 mAh / 17.28 Wh
* Kohëzgjatja e baterisë: 12 orë
* Mbushja: 2.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: gray