HELMETE MS ENERGY NSH-05 BLACK L Original price was: €799.00.Current price is: €649.00.
Back to products
SPIKER HARMAN KARDON ONYX STUDIO 7 GRAY Original price was: €369.00.Current price is: €149.00.

KUFJE JBL TUNE FLEX TWS GHOST BLACK

SKU: 6925281930607

Original price was: €169.00.Current price is: €119.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE FLEX TWS GHOST BLACK
* Kapaciteti: 20Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 110 dB 1kHz/1mW
* Frekuenca Bluetooth: 2,4 GHz – 2,48 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 11 dbm
* JBL Pure Bass Sound
* Anulimi aktiv i zhurmës me Smart Ambient
* 4 mikrofon për thirrje të përsosura
* Rezistent ndaj ujit dhe djersës
* Përshtatje dhe rehati gjatë gjithë ditës
* Aplikacioni i kufjeve JBL
* Jetëgjatësia e baterisë së kutisë së karikimit: 18 orë
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës me ANC off: 8 orë
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës me ANC on: 6 orë
* Koha e mbushjes: 2h
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: black