KUFJE JBL WAVE300TWS BLUE

SKU: 6925281993527

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL WAVE300TWS BLUE
* Kapaciteti: 20Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 105 dB SPL@1 kHz / 1 mW
* Madhësia e altoparlantëve: 12 mm
* Specifië e Veqantë: Kabllo karikimi, Integrimi i Asistentit Zëri,Mikrofon i integruar, Kuti karikimi, Thirrje pa duar, Bateri e rikarikueshme, Wireless e vërtetë, Wireless
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: Deri në 6 orë me një karikim të vetëm; deri në 26 orë me kuti karikimi
* Kontrollet: Mbështetja e Asistentit të Zërit të kontrollit të muzikës dhe thirrjeve
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: e kaltërt