KUFJE WIWU LANYAR PODS BLUETOOTH GREEN

SKU: 695781551630

17.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIWU LANYAR PODS BLUETOOTH
* Frekuenca e transmetimit: 20HZ-20KHZ
* Porta e karikimit: Mikro USB
* Distanca e transmetimit Bluetooth: 10M
* Kapaciteti i baterisë: 30mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 3 – 4 orë
* Bluetooth: 5.0
* Specifikë e veqantë: Të rehatshëm dhe të lehtë për t’u përdorur kur bëni ushtrime fizike, udhëtoni, bëni pazar, magnet i projektuar për të mbajtur kufjet së bashku
*Ngjyra: e gjelbër