KUFJE XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARPHONES 2S TWSEJ07WM

SKU: 6934177719844

79.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion 12 muaj
* Lloji: KUFJE XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARPHONES 2S TWSEJ07WM
* Frekuenca: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca :32 Ω
* Distanca e transmetimit: 10 m
* Porta e karikimit: USB-C
* Jetëgjatësia e baterisë (ngarkim i vetëm): 5 orë
* Jetëgjatësia e baterisë (me kasë): 24 orë
* Koha e karikimit : 1 orë
* Mikrofon i integruar
* Bluetooth: 5.0
* Specifikë e veqantë: Sensorë optikë të integruar për të filluar dhe ndaluar riprodhimin. Tingull superior me bas të fuqishëm. Dizajn modern dhe minimalist me qëndrueshmëri të madhe në veshin tuaj. Anulimi i zhurmës së ambientit për thirrje me cilësi të lartë
* Ngjyra: e bardhë