KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUS REDRAGON M710 MEMEANLION CHROMA

SKU: 6950376750334

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS REDRAGON M710 MEMEANLION CHROMA
* Rezolucioni: 5000 DPI
* Shpejtësia e rifreskimit: 1000 Hz / 1 ms
* Sensori: optik
* Përshpejtimi: 20 G
* Jetëgjatësia: deri në 5 milion klikime
* Lidhja: USB 2.0
* Butonat: 8
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Kompotabil: Windows7/8/10/Windows Vista dhe Windows XP
* Ngjyra e zezë