RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (L:155mm) 1-6/SE 42-44mm DARK BLUE PINK BLUE

SKU: 6973218938370

29.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (L:155mm) 1-6/SE 42-44mm DARK BLUE PINK BLUE
* Dizajn origjinal elegant me nj? cop?, t? pavarur
* Me struktur?n e tij fleksib?l, ju leht? mund t? vishni dhe hiqni or?n tuaj
* Siguron nj? p?rdorim t? rehatsh?m dhe t? frym?marrjes pa ju djersitur ky?in e dor?s
* Rezistent ndaj lakimit dhe thyerjes
* Rezistente ndaj ujit
* Opsioni i gjat?sis? i p?rshtatsh?m p?r madh?sin? e ky?it tuaj
* Kompotabil: Apple wath 42-44 mm
* Ngjyra: Dark blue, pink, blue