RRIP PER APPLE WATCH WIWU METALIC 1-6/SE 38-40mm SILVER

SKU: 6973218937502

29.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PËR APPLE WATCH WIWU METALIC 1-6/SE 38-40mm SILVER
* Dizajn i fortë me qëndisje prej rrjetë teli prej metali
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Dizajn magnetik, i lehtë për tu rregulluar për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Apple Wtch 38-40 mm
* Ngjyra: silver