MBAJTES PER MAGSAFE WIWU ZM303 SILVER

SKU: 6973218945491

24.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTES PER MAGSAFE WIWU ZM303 SILVER
* Dizajn elegant me sipërfaqe mat
* Mund ta karikoni pajisjen tuaj pa rënë falë strukturës së këmbës të shtuar në peshë.
* Dizajni i trupit, qafës dhe këmbës nga aliazh alumini
* Ndarje e përshtatshme për ruajtje për ngarkuesit standardë magsafe
* Dizajni i kanalit i projektuar për kabllon tuaj të karikuesit
* Sipërfaqja e pasme është projektuar me vrima në mënyrë që të hiqni me lehtësi ngarkuesin tuaj
* Ngjyra: silver