MBAJTES TELEFONI DESKTOP WIWU ZM103 WHITE

SKU: 6973218944814

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTES TELEFONI DESKTOP WIWU ZM103 WHITE
* Materiali: aliazh alumini + ABS
* Dizajn kompakt që mund të paloset dhe mbyllet
* Dizajni i kokës që mund të rregullohet 85 °
* Dizajni i rregullueshëm i qafës me 2 nivele
* Këmbë silikoni pa rrëshqitje dhe sipërfaqe mbërthyese
* Falë materialit të tij të butë silikoni, nuk do të gërvisht pajisjen tuaj
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë strukturës së saj që nuk mbulon folenë e hyrjes së karikimit
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma dhe të luani lojëra të qetë pa përdorur duart tuaja
* Mbështet tableta dhe telefona deri në 13 ”
* Gjatësia maksimale 16.5 cm (11.5 / 16.5 cm në 2 faza)
* Ngjyra: e bardhë