MBUSHES PER VETURE HAMA 00210569 20W BLACK

SKU: 4047443459695

17.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS PËR VETURË HAMA 20W
* Fuqia dalëse 20 W
* Lidhja: USB-C-Connector
* Numri i porteve USB 1
* Furnizimi me energji i teknologjisë së ngarkimit, karikim i shpejtë ™ 2.0, ngarkim i shpejtë ™ 3.0
* Tensioni i daljes/ Rryma e daljes 12V/ 1,67A, 5V/ 3A, 9V/ 2,22A
* Specifikë e veqantë: Karikim i zgjuar dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër, treguesi i funksionit LED jep informacion në lidhje me statusin e pajisjes
* Ngjyra: e zezë