MBUSHES TYPE-C HAMA 00183242 3A fast charning 1M

SKU: 4047443398512

15.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS VETURE TYPE-C HAMA 3A
* Tensioni i daljes 5V / 2.4A
* Fuqia e daljes: 12 w
* Diapazoni i tensionit të hyrjes: 100-240 V
* Lidhja: USB-C-plug
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Gjatësia e kabllit: 1m
* Ngjyra: e zezë