SPIKER JBL GO3 RED Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.
Back to products

MBUSHES VETURE TYPE-C SAMSUNG EP-L5300XBEGEU 15W&45W BLACK

SKU: 8806090360800

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS VETURE TYPE-C SAMSUNG
* Karikues origjinal Samsung Super Fast Dual i makinës me një fuqi totale 60W
* Porta 45W Type-C dhe porta 15W USB-A – për karikim të shpejtë të çdo pajisjeje
* Tensioni i hyrjes:12 V
* Tensioni i daljes: (maksimumi, karikimi i shpejtë) 20 V
* Tensioni i daljes (maksimumi, ngarkesa normale) 5 V
* Rryma e daljes: (maksimumi, karikimi i shpejtë) 3 A
* Rryma e daljes: (maksimumi, ngarkesa normale) 3 A
* Lidhja: USB-C x 1 + USB-A x 1
* Fuqia maksimale:60 W
* Ngjyra: e zezë