SMARTPHONE SAMSUNG A54 SM-A546B/DS 8/128GB AWESOME WHITE Original price was: €389.00.Current price is: €309.00.
Back to products

MOUSE APPLE MAGIC 3 A1657 WHITE

SKU: 194252542323

99.00

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MOUSE APPLE MAGIC 3 A1657
Magic Mouse është pa tel (wireless) dhe i rikarikueshëm, me një dizajn të optimizuar të këmbës që e lejon atë të rrëshqasë pa
probleme nëpër tryezën tuaj. Sipërfaqja me shumë prekje ju lejon të kryeni gjeste të thjeshta, si p.sh. rrëshqitje mes faqeve të
internetit dhe lëvizjen nëpër dokumente.
Bateria e ringarkueshme do të fuqizojë Magic Mouse-in tuaj për rreth një muaj ose më shumë ndërmjet karikimeve. Është gati
për të dalë menjëherë nga kutia dhe çiftohet automatikisht me Mac-in tuaj dhe përfshin një kabllo të endur USB-C me Lightning
që ju lejon të çiftoni dhe karikoni duke u lidhur me një portë USB-C në Mac-in tuaj.
Lidhjet dhe zgjerimi: Bluetooth, Lightning port, Wireless
Kërkesat e sistemit: Mac i aktivizuar me Bluetooth me OS X 10.11 ose më të ri
iPad me iPadOS 13.4