PENCIL WIWU PENCIL ONE 2 IN 1 PASSIVE STYLUS WHITE

SKU: 6957815516872

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion
* Lloji: PENCIL WIWU PENCIL ONE 2 IN 1 PASSIVE STYLUS WHITE
* Materiali: aliazh alumini
* Dizajn ergonomik ndjenjë e shkëlqyer e kapjes
* Prekje e ndjeshme, vizatim dhe shkrim i qetë
* Nuk kërkon softuer të veçantë, punon me ndërfaqen e prekjes në ekranet me kapacitet
* Maja e stilolapsit e zëvendësueshme, e lehtë për tu hequr dhe instaluar një të re
* Maja e stilolapsit të diskut transparent prej silikoni nuk dëmton ekranin dhe nuk rrëshqet
* Dizajni i thjeshtë ofron një pamje tërheqëse dhe mundëson një mbajtje të rehatshme
* Diametri i stilolapsit: 9 mm
* Gjatësia e stilolapsit: 163 mm
* Kompotabil: Android dhe iOS
* Ngjyra: e bardhë