RRIP LOOP 38-40mm ZORE WATCH W3840MMKRD03 GREEN

SKU: 8682314026215

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji:RRIP LOOP 38-40mm ZORE WATCH W3840MMKRD03 GREEN
* Dizajn i fortë me qëndisje rrjetë najloni
* Rezistent ndaj kthesave dhe thyerjeve
* Dizajni i rregullimit të kordonit me 5 faza, i ngjitur lehtë, i përshtatshëm për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Apple watch 38-40mm
* Ngjyra: e gjelbër