RRIP PER APPLE WATCH WIWU SPORT LOOP 1-6/SE 38-40mm PINK

SKU: 6973218937144

14.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PËR APPLE WATCH WIWU SPORT LOOP 1-6/SE 38-40mm PINK
* Dizajn i fortë me qëndisje rrjetë najloni
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Dizajni i rregullimit të kordonit ngjitës me 5 faza i përshtatshëm për të gjitha madhësitë me lehtësi
* Kompotabil: Apple Watch 38-40 mm
* Ngjyra: pink