RRIP PER APPLE WATCH WIWU SPORT LOOP 1-6/SE 42-44mm BLACK

SKU: 6973218937083

14.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PËR APPLE WATCH WIWU SPORT LOOP 1-6/SE 42-44mm BLACK
* Dizajn i fortë me qëndisje rrjetë najloni
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Dizajni i rregullimit të kordonit ngjitës me 5 faza i përshtatshëm për të gjitha madhësitë me lehtësi
* Kompotabil: Apple Watch 42-44 mm
* Ngjyra: e zezë