RRIP SILICOVE 38-40mm ZORE WATCH W3840MMMKRD31SL PINK

SKU: 8682314080170

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji:RRIP SILICOVE 38-40mm ZORE WATCH W3840MMMKRD31SL PINK
* Materiali: Silikon
* Dizajn i butë silikoni mat
* Rezistent ndaj kthesave dhe thyerjeve
* Rezistent ndaj ujit
* Opsioni i gjatësisë i përshtatshëm për madhësinë e kyçit tuaj
* Kompotabil: Apple watch 38-40 mm
* Ngjyra: pink