Back to products
SPIKER JBL GO3 BLU BLUE Original price was: €39.99.Current price is: €34.99.

SELFIE STICK HAMA 00004281 MOMENTS 100 BLACK

SKU: 4007249042811

7.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SELFIE STICK HAMA 00004281 MOMENTS 100 BLACK
* Materiali: Metal
* Dizajn kompakt
* Lidhshmëria (Lidhja): 1/4″ (6.4 mm)
* Përdorimi: Foto / Video (2D)
* Lidhja USB: shpejtësi e lartë mikro USB 2.0 për lidhje me një PC ose notebook
* Specifikë e veqantë: Zgjatje ideale e krahut për autoportrete pa hov, shtylla teleskopike shtrihet deri në 100 cm dhe ideale për situata kur është e nevojshme lartësia shtesë për të kapur imazhet e dëshiruara, p.sh. autoportrete, fotografi në grup, koncert, lidhja me smartphone direkt përmes Bluetooth, nuk nevojitet asnjë aplikacion shtesë, jashtëzakonisht fleksibël për gjerësinë e një smartphone-i nga 5.5 në 7.5 cm (orientimi i peizazhit)
* Gjatësia minimale: 21 cm
* Gjatësia maksimale: 100 cm
* Ngjyra: e zezë