SHUMEZUES WIWU ALPHA 4 IN 1 A440 USB-C HUB GREY

SKU: 6957815512461

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES WIWU ALPHA 4 IN 1
* Materiali: Aliazh alumini
* Mbështetje për pajisje video si projektorë, monitorë, televizorë, etj
* Dalja: 4 dalje USB 3.0
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Rezistente ndaj korrozionit
* Instalim i thjeshtë dhe i lehtë
* Kompotabil: Apple MacBook dhe laptopë / pajisje të tjera me portë USB Type-C
* Ngjyra: gri