POWERBANK XIAOMI REDMI 2.4A 10000 mAh BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

SHUMEZUES WIWU ALPHA 7 IN 1 A731HP USB-C HUB GREY

SKU: 6957815512591

79.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES USB-C WIWU ALPHA 7 IN 1
* Materiali: Aliazh alumini
* Porta e hyrjes: Type-C
* Dalja: 3x USB 3.0, 1x Type-C, 1x vend i kartës SD, 1x vend i kartës TF, 1x HDMI
* Transferimi i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Kompotabil: Mac OS, Windows, Linux, Android
* Ngjyra: gri