COVER SILICONE ZORE IP 12 PRO MAX 6.7 LILAC

SKU: 8682314052962

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER SILICONE ZORE IP 12 PRO MAX 6.7
* Materiali: silikon
* Trashësia: 0.8 mm
* Dizajn elegant me sipërfaqe të brendshme kadifeje
* Sipërfaqe e butë dhe e lëmuar
* Rezistent ndaj papastërtive dhe gjurmëve të gishtërinjve
* Koha e gjatë e përdorimit
* Rezistent ndaj ujit
* Mbrojtja ndaj ndikimeve në lentet tuaja falë strukturës së spikatur në pjesën e kamerës
* Kompotabil: Iphone 12 pro max 6.7
* Ngjyra: jorgovan