KUFJE APPLE AIR PODS 2 WHITE

SKU: 190199098572

189.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE APPLE AIR PODS 2 WHITE
* Lidhja: Teknologjia me valë Bluetooth 5.0
* Çipi: çipi i kufjeve H1
* Kontrollet: Prekni dy herë për të luajtur, për të kapërcyer përpara ose për te tu përgjigjur një telefonate.
Thuaj "Hey Siri" për të bërë gjëra të tilla si për të luajtur një këngë, për të bërë një telefonatë ose për të
marrë udhëzime
* Sensorët: Mikrofonë të dyfishtë që formojnë rreze, Sensorë optikë të dyfishtë, Akselerometër për
zbulimin e lëvizjes, Akselerometër për zbulimin e të folurit
* Bateria: Deri në 5 orë kohë dëgjimi me një karikim të vetëm, deri në 3 orë kohë bisede me një karikim
të vetëm
* 15 minuta në kasë siguron deri në 3 orë kohë dëgjimi ose deri në 2 orë kohë bisede
* Kërkesat e sistemit: Modele iPhone dhe iPod touch me versionin më të fundit të iOS
Modele iPad me versionin më të fundit të iPadOS
Modelet e Apple Watch me versionin më të fundit të watchOS
Modele Mac me versionin më të fundit të macOS
Modelet e Apple TV me versionin më të fundit të tvOS