KUFJE WIWU AIRBUDS TSW06 WHITE

SKU: 6973218943251

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIWU AIRBUDS TSW06 WHITE
* Frekuenca e transmetimit: 20Hz – 20KHz
* Ndjeshmëria: 120 dB +/- 3 dB
* Ka cilësi të lartë të tingullit Hi-Fi
* Majat e veshit të dizajnuara në mënyrë ergonomike ofrojnë një përvojë të rehatshme edhe me përdorim të rehatshëm dhe të zgjatur
* Falë butonave në kufje, ju lehtë mund të përdorni veçori të tilla si përgjigjja e thirrjeve në hyrje, luajtja-pauzë dhe kalimet e këngëve të mëparshme-të ardhshme
* Kapaciteti i baterisë: 25mAh
* Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 300 mAh
* Kohëzgjatja e e muzikës: Reth 180 minuta
* Kohëzgjatja e bisedës: Reth 180 minuta
* Distanca e transmetimit wireless: 10 m
* Bluetooth 5.1
* Mund të përdoret në të gjitha sistemet operative Android, iOS me mbështetje Bluetooth
* Ngjyra: e bardhë