KUFJE WIWU EARBUDS LIGHTNING CONNECTOR EB303 WHITE

SKU: 6957815515110

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIWU EARBUDS LIGHTNING CONNECTOR
* Ndjeshmëria: 98 dB
* Dizajn ergonomik
* Telekomandë inteligjente, kalimi i ndjeshëm, mund të dëgjoni këngë, mund të telefononi
* Lidhja: 8 pin
* Cilësi e mirë dhe jetë e gjatë shërbimi
* Mikrofon i integruar
* Specifikë e veqantë: thirrje e qartë, tingull me cilësi të lartë, komode për tu veshur
* Kompotabil: iOS
* Ngjyra: e bardhë