MATES TEMPARATURE XIAOMI MI TEMPARATURE AND HUMIDITY LYWSDCGQ/01ZM

SKU: 6934177702709

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MATËS TEMPERATURE DHE LAGESHTISË XIAOMI
* Madhësia e ekranit : 1,78 ”
* Diapazoni i temperaturës: -9.9ºC – 60ºC
* Diapazoni i lagështisë: 0-99.9%
* Furnizimi me energji: bateri AAA
* Jetëgjatësia e baterisë: deri në 1 vit
* Specifikë e veqantë: Ndjeshmëri e lartë që garanton saktësinë në kohë reale të të dhënave të temperaturës dhe lagështisë, pajtueshmëri me produkte të tjerë xiaomi, konsumimi jashtëzakonisht i ulët i energjisë nevojitet vetëm 1 bateri AAA, leximi i të dhënave të lehta dhe të lexueshme në ekranin LCD, lidhje e lehtë me aplikacionin mi home, shfaqja e kapacitetit të baterisë, mundësia për të parë ndryshimet e temperaturës dhe lagështisë falë historikut të të dhënave, instalim i thjeshtë
* Lidhja: Bluetooth
* Kompotabil: Android / iOS
* Ngjyra: e bardhë