MBAJTES VETURE WIWU PL500 CAR BRACKET BLACK

SKU: 6957815517381

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS VETURE WIWU PL500
* E mban pajisjen tuaj të sigurt dhe të qëndrueshme
* Përshtatet në të gjitha pajisjet nga 4.7 në 6.6 inç
* Dizajni i materialit plastik dhe aliazh alumini me cilësi të lartë ABS nuk do të gërvishtë pajisjen tuaj
* Mbajeni telefonin tuaj në pozicionin që dëshironi me kokën e tij rrotulluese 360 ​°
* Ngjyra: e zezë