Back to products
SPIKER JBL GO3 BLU BLUE Original price was: €39.99.Current price is: €34.99.

SELFIE STICK SBOX Z-I82 BLACK

SKU: 616320532789

4.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SELFIE STICK SBOX Z-182
* Mbajtësi teleskopik i rregullueshëm gjatësia 9 “- 43” (235 – 1100 mm)
* Përshtatet lehtë në xhep
* I përshtatshëm për telefonin celular 3.5 “- 6”
* Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 500g
* Specika e veqantë: Peshë e lehtë dhe lehtë për tu bartur, kapni foto ose video mbi turmat ose në vende të vështira për të arritur, nuk nevojitet bateri
* Kompotabil: Android 3.0+, iOS 4.0+
* Ngjyra: e zezë