KUFJE WIRELESS XIAOMI EARBUDS TWSEJ05LS BASIC BLACK

SKU: 6934177717727

34.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji:KUFJE WIRELESS XIAOMI EARBUDS TWSEJ05LS BASIC BLACK
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 100 dB
* Bateria: 40 mAh
* Koha e mbushjes: 1.5 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 4 orë
* Koha maksimale e gatishmërisë: deri në 150 orë
* Mikrofon: i integruar
* Ndjeshmëria e mikrofonit : -42 dB
* Specifikë e veqantë: Rezistente ndaj spërkatjes (IPX4) , përfundimi i lidhjeve, ndezja dhe çiftimi automatik, mbyllja automatike
* Bluetooth: 5
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë