KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUSPAD GAMING RAZER SPEX V2 ULTRA THIN GAMING MAT

SKU: 8886419317500

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUSPAD GAMING RAZER SPEX V2 ULTRA THIN
* Dimensionet: 355 x 0.5 x 254 mm
* Trashësia: 0,5 mm
* Cilësi e shkëlqyeshme e gjurmimit për maus lazer dhe optik
* Materiali: plastikë
* Ngjyra: e zezë, RGB