Back to products
SPIKER JBL CLIP4BLUP BLUE Original price was: €69.00.Current price is: €49.99.

SPIKER JBL CHARGE 5 RED

SKU: 6925281982101

Original price was: €189.00.Current price is: €139.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL CHARGE 5 RED
* IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri
* Kapaciteti: 65Hz – 20kHz
* Ndjeshmerija : 80 dB
* Fuqia e daljes: 30 w
* Specifikë e veqantë: bluetooth, powerbank, waterproof, wireless, rechargable battery, JBL PartyBoost
* Kapaciteti i baterisë: 7500 mAh
* Mbushja: 4 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 20 orë
* Lidhja: Bluetooth 5.1
* Frekuenca Bluetooth
2400 MHz – 2483,5 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 20 dBm (EIRP)
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4
* Ngjyra: e kuqe